Széchenyi 2020 Széchenyi Terv Plusz

Gépbeállító - Állás részletek

Gépbeállító

Feladatok:

  • gépek kezelése, termelésre alkalmas állapotának szavatolása
  • a termelés folytonosságának biztosítása, kitűnő minőségű termékek előállítása
  • karbantartási feladatok ellátása
  • higiéniai előírásoknak való megfeleltetés
  • termeléshez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Előny:

  • műszaki vagy tejipari végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Szakmai tapasztalat

Új hozzáadása

Tanulmányok

angol német spanyol horvát szerb egyéb:

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.

Captcha Verification