Széchenyi 2020 Széchenyi Terv Plusz

Vevőszolgálati adminisztrátor - Állás részletek

Vevőszolgálati adminisztrátor

Feladatok:

  • rendelések felvétele és rögzítése
  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • forgalmi adatközlések
  • bónusz számlák ellenőrzése
  • beérkező vevői visszajelzések, panaszok kezelése

Elvárás:

  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • legalább középfokú végzettség
  • megbízható excel ismeretek
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • biztonságos munkakörnyezet
  • családias hangulat és közösségi programok
  • modern technológiai környezet és szakmai fejlődési lehetőség

Szakmai tapasztalat

Új hozzáadása

Tanulmányok

angol német spanyol horvát szerb egyéb:

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.

Captcha Verification